| BiencutaBee a întrebat:

Mi s-a stricat calculatorul si mi sau sters toate fisierele, inclusiv Sims 3. Vreau sal reinstalez dar am nevoie de un cod de productie si al meu nu merge calam folosit deja ininte sa se strice. Exista vreo modalitate ca sa pot intra pe sims 3 si daca da mi-a puteti zice si mie va rog?

1 răspuns:
| Rando a răspuns:

Nu stiu cum ai facut tu cu sims-ul dar eu codul de productie l-am bagat pe site-ul lor(l-am atribuit unui cont) si de fiecare data cand intru in joc ma loghez cu acel cont, nu imi cere serial la instalare.Si oricum dacai iti cere la instalare trebuie sa iti mearga de mai multe ori pentru ca aia care au facut jocul nu sunt prostii.