| Crashul a întrebat:

Mi se blocheaza mous-ul cadeodata, adica daca il misc mult pentru ...se blocheaza pentru cateva secunde iar apoi se aude un sunet.

Daca joc cs mi se blocheaza mereu din 30 in 30 de sec, asa cand stau pe net cam din 50 in 50 de sec cum fac sa nu se mai blochezw.

Răspuns Câştigător
| yuhghj a răspuns:

Buna,cred ca stiu ce sentampla si mie face incearca sa nu tragi de el prea mult ca se freaca conexiunea prin usb incearca sa nu tragi sper sa te ajute.

1 răspuns:
| CryFar a răspuns:

Baga usb de la mouse in alt adaptor usb nu se adapteaza calumea la acel adaptor si acele sunete sunt de la mouse cand intra si iese din pc pentru ca nu este fixat calumea