| Vyking a întrebat:

Mi se restarteaza compu'.Nu am virusi sau alte programe si nu stiu de ce. Miroase in spatele unitatii a ars, e posibil sa faca scurt?

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Cel mai probabil ți se arde sursa (când îți alimentează cu energie PC-ul când nu).
Dacă mai ai garanția mergi la firmă.
Dacă nu, ia-ți alta (sursă) până nu ți se arde de tot.

| Shobo91 a răspuns:

Mai bine o duci la un service autorizat pentru o mica verificare sa nu schimbi tu sursa si sa fie altceva! bafta

| alexandru2797 a răspuns:

100% este de la sursa, daca si miroase a ars schimb-o cat de repede poti pentru a evita arderea celorlalte componente din PC-ul tau.