| xxrazvan10xx a întrebat:

Mie de ce nu-mi merge metinu?

2 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Draga Razvan.Metin 2, dupa cum sti cere niste cerinte de sistem,acelea cuprind RAM-ul,placa video,procesorul etc.Tie ar putea sa nu-ti mearga dintr-un motiv clar:ai sistemul prea mic(RAM-ul,placa video,procesorul etc). Fiecare Metin, privat, oficial sau alte feluri cer aceste 3 lucruri de baza, unele cerand cerinte mai mari altele cerand mai mici.Cam atat iti pot spune despre cerinte! Dar,s-ar putea ca jocul sa nu iti mearga,nu neaparat de la sistem, ci de la problemele pe care le are de exemplu:ii lipsesc ceva lucruri de baza, ori e virusat. Sper ca te-am consolat!

| cristy799 a răspuns:

Pai daca nu ai instalat net framework 2.0, 3.0 si 4.0 descarca-le! daca nici asa nu merge poate ai placa video prea mica!