| BibilutzaFataDulce a întrebat:

Mie imi plac jocurile de groaza... puteti sa imi ziceti si mie cateva care vau placet

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Ai grija cu ele ca nu sunt dragutebig grin
-dead space (1 si 2)
-F.E.A.R(1,2 si 3)
-Metro 2033
-Penumbra( black plague si overture)
-Resident evil(1, 2,3, 4 si 5)
-Dead island si dead rising nu sunt ele foarte de speriat dar merita jucate
-Left 4 dead(1 si 2)
-Bioshock (1 si 2)
-Stalker(toate)

Cam atat stiu le-am jucat si eu si merita jucate metro 2033 e un joc care mi-a ramas in cap chiar are o poveste frumoasa si e facut dupa o carte a unui autor rus sper sa iti placa eu l-am terminat de 4 ori.Dead space de asemenea o serie impesionanta si infricosatoare.

2 răspunsuri:
| Ichigo523 a răspuns:

-Resident evil(1, 2,3, 4 si 5)
-Metro 2033
-Alicess Madnes
-Horror House 3

| KeNNN a răspuns:

Nosferatu laughing