| Lavynyu a întrebat:

Modern Warfare 3 couldn't write a file. The hard drive is probably full

Care ma ajuta?

2 răspunsuri:
| CryFar a răspuns:

Fai imaginea cu PowerIso si o sa iti mearga programul tau cu care faci nu citeste iso uitete aici la modenr warfare 3 la mine http://www.youtube.com/watch?v=FYpvCzHFqh0

| Cosmin49 a răspuns:

Daca ti-a aparut acest mesaj, inseamna ca hard-disk-ul tau nu suporta un fisier iso de marime 4g sau mai mult.Trebuie sa iti iei un alt hard-disk de preferinta de 4g. Funda?