| aRandomIdiot a întrebat:

Neata TPU, cum o duceti astazi? Cautam niste jocuri cu povesti geniale care ar trebui sa te atinga emotional... daca aveti nevoie de exemple, ganditi-va la titluri ca The Last Of Us, I Am Alive, Walking Dead. Daca le-ati vazut finalurile stiti despre ce vorbesc.

Multumesc anticipat, si ca de obicei, funda.

1 răspuns:
| rafael96 a răspuns:

Pe mine m-a emotionat sfarsitul jocului Assassin's Creed Revelations, iar daca ai Xbox 360 este jocul Red Dead Redemption care la sfarsit este destul de emotionant.
(atatea imi trec prin minte in acest moment)