| AndreiPlm2006 a întrebat:

Neața TPU. Stăteam acum când m-am trezit puțin pe ig. Dădeam scroll și când dau de un clip legat de PC uri. Însă cineva in comentarii voia sa își ia un laptop de gaming. Multa lume i-a răspuns că nu e recomandat sa îți iei unul că cică nu are aceleași performanțe, se încălzește prea mult și face zgomot mare. Voi ce părere aveți. Eu nu prea mă pricep. Vreau și eu să îmi achiziționez unul nu de alta.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ca si performanta/pret mereu o sa iesi mai bine cu un pc. De incalzit nu se incalzeste daca il duci regulat la curatat, si ventilatoarele se aud si la pc-uri daca nu iei unul racit cu apa.