| Razvy0052 a întrebat:

Neata TPU! Vreau sa stiu eu de pe youtube cum pui acolo poza aia cu tine in colt la video!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca intri aici http://www.youtube.com/account_features in dreptul la -> Miniaturi personalizate, ce iti spune? Este eligibil contul sau nu?

| Razvy0052 explică (pentru neluL):

Nu nu este eligibil :3

| neluL a răspuns (pentru Razvy0052):

Atunci nu poti sa iti pui o poza in semnatura.

| Razvy0052 explică (pentru neluL):

Amm Poate ai inteles gresit sa iti explic iartongueoza cu canalul tau acolo in coltul videoului Sus jos nu conteaza

| neluL a răspuns (pentru Razvy0052):

Fa un print screen ca sa inteleg despre ce vorbesti!

| Razvy0052 explică (pentru neluL):

Aaaaaaa gata lasa mi-am dat seama oricum iti multumesc foarte mult pentru ajutorul dat.O fundita gratis big grin