| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Neatsa TPU.As vrea si eu niste mt2`uri cu epice si legendare in shopuri. otele si armuri de lvl mare... si lvl peste 65.stiam unul in care iti da 99 da l`am uitat.Si la pescar erau king`uri si otele. Poate stiti voi altele.

1 răspuns:
| CioarecYonutz a răspuns:

SAll daca vrei un mt privat pvm(player vs monster) iti pot recomanda cu incredere tdl gaming(are si un sv pvp, unu pvm si unu fun). Daca vrei unu pvp(player vs player)si nu numai intra pe site -ul asta www.4metin.ro si gasesti cu sutele. Sper ca te-am ajutat. Funda?