| RyosukeTakumy a întrebat:

No, Salut la toti. Azi am o dilema cu niste reguli pentra breasla de pe 4Story. Daca ati jucat sau jucati va rog sa-mi dati cateva ideei de reguli care sa arate ca suntem foarte seriosi cu aceasta breasla xD.

Multumesc anticipat?

1 răspuns:
| Boicu_Bogdan_2001 a răspuns:

Încearcă sa faci ședințe undeva de grup.Sau ia-ți membri în breasla, iar dacă vezi ca jucătorii nu prea accepta, fa-ți tu jucători pe contul tău și băgați în breasla. După fa lvl la breasla pune-ți emblema și încearcă sa fii un lider adevărat!winking