| anonim_4396 a întrebat:

Nu am nici o întrebare, dar cine vrea sa se uite pe acest Metin2 este foarte frumos și tare lv maxim este 250 sunt mape noi itm noi perle noi GM foarte prietenoși saitul este : http://www.angelmt2.ro/ vă rog săl incercați că merita

2 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

L-am jucat si m-am lasat am aruncat toate itm pan regatu rosu

| Alinuu87 a răspuns:

Puteti sal incercati pe asta sau pe Metin2 dx sunt la fel pe dx daca aveti intrebari ma puteti gasi sub numele DarckNinja