| metinmetin4 a întrebat:

Nu am stiut unde sa pun intrebarea laughing.
Mi-am uitat parola de la Lady Popular.
Dau acolo la e-mail, scriu e-mail-ul si cand sa ma duc pe yahoo si intru pe cont gasesc asa : "Nu aveti niciun mesaj".
Deci fratele meu cum daca eu am trimis parola pe acel idd si cand sa intru nu am niciun mesaj.
Ce fac?!

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Trebuie să primești o nouă parolă pentru activare, dar înainte de a trimite parola, ți-a apărut mesajul "Verifică-ți e-mailul"?
Durează ceva timp până primești noua parola, dar verifică și căsuța ''SPAM''.

| metinmetin4 explică (pentru FemeiaPisică):

Da. Am mai pus si alte e-mail-uri pentru ca il am din 2012 si nu stiu ce e-mail am pus.Si ma duceam si imi zicea cum ma cheama pe lady si parola care mi-o dadeau ei.si dadeam pe link-ul care mi l-a dat ca sa se activeze si dupa ma duceam in joc si puneam parola de la ei si mergea.(ex). Dar acum am pus alt idd si nu imi arata mesajul si nu stiu ce sa fac.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru metinmetin4):

Este posibil să ai contul pe un e-mail vechi care nu ți-l amintești. Din câte știu, conturile de yahoo după o perioadă inactivă de 3 luni se șterg singure.
Mesajele de la ei apar cu titlul ''XS Software'', caută prin mesajele de pe e-mailuri și poate îți dai seama pe care e-mail ai contul.
Dacă ai contul de Lady făcut prin facebook, trebuie doar să te autentifici altfel.
Dacă ți-au apărut când ai scris adresa la toate e-mail-urile mesajul "Verifică-ţi e-mailul.", înseamnă că trebuie să primești. Verifică fiecare e-mail din când în când, o să primești parola de activare mai târziu. Din acest motiv eu nu folosesc yahoo, ci gmail.

| metinmetin4 explică (pentru FemeiaPisică):

Am facut asa, dar scriam toate adresele si cand intram imi dadea cum pa cheama, dar nu era ce voiam.

| Intrebator12345 a răspuns:

Depinde pe ce ai facut contul de yahoo.
Daca este facut cu Yahoo Romania pui @yahoo.ro sau
Dca este facut pe site-ul mare (principal) pune @yahoo.com