| piNkAndrey a întrebat:

Nu imi merge id'ul de messenger! :| cand dau sa intru sta 2 secunde si nu imi zice nimic si tot asa, cu alt id pot sa intru. ma pot loga pe www.yahoo.com cu id'ul problema dar pe mess nu va rog raspundeti-mi.

3 răspunsuri:
| Dvmasster1 a răspuns:

Reinstalează Yahoo! Messenger de pe site-ul oficial, poate ai o versiune mai veche sau s-a dereglat Y! M.

| piNkAndrey explică (pentru Dvmasster1):

Am reinstalat mess'u de 10 ori astazi. tot asa si cu toate versiunile de la cea mai veche pana la cea mai noua. degeaba oh go on cu alt id ma pot loga cu un alt id ma pot loga dar cu al meu nu straight face

| Dvmasster1 a răspuns (pentru piNkAndrey):

Nu l-ai dezinstalat prima dată și apoi să-l instalezi la loc?