| AbcDaBcDe a întrebat:

Nu merge minecraft ce sa fac cand intru in el imi da eroarea asta:

Error: Could not create the Java Virtual Machine
Error: A fatal exception has occurred. Program will exit

Si am Java

Va rog ce trebuie sa fac dau funda + vot

3 răspunsuri:
| dragutza9 a răspuns:

Pai am avut si eu problema asta si cred ca trebuie sa iti reinstalezi minecraft. daca nu merge incearca sa reinstalezi java...

Daca te-am fost de ajutor.....cu placere...

| AbcDaBcDe explică:

Am incercat am reinstalat si java de 100 de ori si minecraft si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai e valabila funda atunci uite raspunsul.....intra pe www.java.com si de acolo downlodezi...dar sa stii ca dupa aia vei mai avea o problema in legatura cu contul.s va mai trebui sa pui o intrebare.dar poti si sa nai.
mult succes:)