| claudiu92florin a întrebat:

Nu merge nfs world il descarc il instalez si dau sa intru in el se incarca tot in regula cand trebuie sa intre in joc ca in orice joc se inegreste mai intai ecranul si dupa aia merge jocul doar ca la mine se inegreste si ramane asa nu se mai incarca nimic si ramane asa va rog frumos spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa rezolv aceasta problema va rog muult

1 răspuns:
| Ninja7Q a răspuns:

Daca iti apare eroarea "out of range" intra in fisierul config si modifica intaltimea si latimea cu cea compatibila cu monitorul si cu placa ta video.
Daca zici ca iti merge in reluare dai in joc esc, option, video si grafica pe low.
Daca ai skype si imi poti da partajare ecran ar fi perfect. Daca nu, te pot ajuta cu team viewer. Lasa-mi adresa ta de skype sau de email. Funda?