| cosminache a întrebat:

Nu-mi merge clientul la Games for Windows Live... zice ca e o componenta Windows "disabled"... Ce sa-i fac? Sa reinstalez Wdinwos? Am win7

1 răspuns:
| GDY a răspuns:

Eu zic sa iti bagi windows xp, eu am avut xp, vista si acum am 7, si xp e cel mai bun, la xp poti sa ii faci setarile tale, insa la vista mai putin, iar la 7 i le faci, dar merge tot ca inainte, parerea mea e sa ii dai format si sa il schimbi cu xp, e cel mai bun windows, daca vrei neaparat pentru jocuri, ca daca nu, iti recomand linux