| Shrek32154 a întrebat:

Nu pot face misiunea asta la San andreas : http://www.youtube.com/watch?v=nC9zUfKIFag x-( este super foarte enervanta mereu cand ajung in statie si coboara boul ala se incarca nu stiu ce draq (procentu ala spok-0-meter ce draq o fi ala) am facut exact cum a facut ala din videoclip dar nu merge ca se incarca spok-0-metre ala dupa cate am vazut nu este din ala sa faci galagie sa te auda este altceva Funda cine imi zice si mie!

Răspuns Câştigător
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Aaaaaa trebuie sa stai departe de elsi cand urca in taxi te tii dupe el si cand ajunge la roata aia mare de la plaja il inpusti mai intai pe el si pe urma si pe ala

1 răspuns:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

A mers ma? Ai terminat misiunea?