| EloHelo a întrebat:

Nu pot instala driver-ul de internet, le-am testat pe toate de pe site-ul oficial al celor de la HP si nici unul nu merge... pur si simplu dupa ce il instalez nu se intampla nimic

5 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Bună.
Încearcă asta.
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_en.php
Poate o să te ajute.

| EloHelo explică (pentru Chu):

Ce este?

| Chu a răspuns (pentru EloHelo):

Nu prea ştiu să explic.un program care identifică driver-ul de Internet de care ai nevoie.

| Ilie_Robert_1998_UkiQ a răspuns:

Am avut aceeasi problema. n ai cum sa l faci,, trebuie sa reinstalezi windowns-ul si gata Baftaaa.winking

| EloHelo explică (pentru Ilie_Robert_1998_UkiQ):

Yep dude. inainte sa pun intrebarea asta am reinstalat windows-ul :-)