| maryus99gaby11 a întrebat:

Nu pot sa intru pe mess ...cred ca cinvea mi-a schimbatparola cum o aflu? mare funda plss(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Intra pe site-ul celor de la yahoo si dai sub logare ''I can't acces my account''. Apoi va trebuie sa scrii id-ul caruia vrei sa-i resetezi parola. Dupa aceea alege cum vrei sa ti-o resetezi, fie cu intrebarile secrete fie cu o adresa de email alternativa pe care ai setat-o la cont.Bafta si Paste fericit!