| Popescu_Ricardo_1997 a întrebat:

Nu reusesc sa fac toate intrebarile ajutati-ma plz!

Daca te aresteaza un politist pe nedrept, ce faci? Il intreb OOC de ce ma aresteaza si refuz actiunea pana la raspunsul acestuia.
Dau /quit sau force crash.
Continui actiunea IC si dupa arestare ii fac o reclamatie.
Care este forma lunga a urmatoarelor acronime: IC, OOC, PG, MG, RK, PK, CK, CS.In Character, Out Of Character, Powergaming, Metagaming, Revenge Kill, Player Kill, Character Kill, Car Surf.
In Chat, Out Of Chat, PowerGUI, Multigaming, Real Kill, Pay Kill, Car Kill, Character Screen.
In Chat, Out Of Chat, Powergaming, Metagaming, Revenge Kill, Player Kill, Car Kill, Car Surf.
Care dintre urmatoarele anunturi este corect?/ad Vand plante etnobotanice, 500$ 10 grame de Marijuana si altele la numarul afisat.
/cad Il rog pe jucatorul cu ID 71 sa-si deblocheze PM-ul pentru a-l putea contacta
/cad Clubul Pig Pen din cartierul East Los Santos va asteapta cu bautura proaspata, concerte si multe alte surprize intre orele 20:00 si 01:00
Ai voie sa faci tapping pentru a merge mai repede cu motorul? Da.
Nu.
Doar in urmaririle cu LSPD.
In care dintre urmatoarele situatii se considera ca un jucator face ban evading? In cazul in care acesta a primit ban intre 1 si 7 zile pe unul din conturile sale, dar nu tine cont de ban si intra pe un alt cont inainte ca banul acordat pe celalalt cont sa expire.
In cazul in care acesta a primit ban permanent pentru hack/programe sau aplicatii ilegale dar nu tine cont de ban si intra pe un alt cont.
In ambele cazuri enuntate in celelalte doua variante de raspuns.
Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server? Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis
Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis
Esti soferul unei masini, circuli regulamentar si un alt sofer pierde controlul masinii sale izbindu-se de masina ta. Cum procedezi? Cobor repede din masina si verific daca celalalt sofer este ranit iar apoi ii solicit banii pentru reparatia masinii.
Fac roleplay in functie de gravitatea accidentului, atat eu cat si celalalt sofer.
Astept ca celalalt sofer sa faca roleplay, pentru ca el a provocat accidentul si el este obligat sa roleze iar eu sa raspund daca este necesar.
Daca esti impuscat prin roleplay de catre cineva, dar inca mai ai HP (nu ai intrat in deathtimer), ce faci? Fug spre spital.
Imi scot arma si incepem sa ne impuscam.
Cad pe jos si fac RP-ul necesar situatiei.
Esti inconjurat de un grup de persoane, cateva dintre acestea fiind chiar inarmate. Cum procedezi? Dezvolt un roleplay prin care ii agresez pe toti, pentru a scapa din aceasta situatie.
Scot telefonul si sun la politie, reclamand faptul ca sunt in pericol.
Imi rolez teama fata de acestia si fac roleplay-ul necesar.
Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.
Alte întrebări

1 răspuns:
| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns:

Frate, poti sa le rescrii sub o alta forma? Ca nu inteleg nimic din ce e aici (adica intrebare/raspunsuri).