| romtelecom69 a întrebat:

Nu reusesc sa instalez nici un fel de windows pe leptop am avut w7 pe el si nu mai functioneaza deloc bine in ultima vreme nici nu mai reuseam sa deschid pc, am incercat sa instalez weindows 7 nu merge, am scos hardu l-am pus in alt pc l-am formatat adica pe partitii altfel nu am avut cum, si am incercat sa instalez windows 7 si nu mai reusesc nici sa incep instalarea nu mi se mai deschide nimic imi apare acolo aia de la butare apas pe tastatura si nimic,, nu se mai intampla nimic,, apoi am incercat sa instalez windows xp sp3 a inceput instalarea spre deosebire de w7 si ajung undeva unde imi da o eroare, ce sa aiba? ce e posibil sa fie dus la leptop? sau ce modalitati de instalare sa mai incerc?

1 răspuns:
| Hang0ver a răspuns:

Poate e de la laptop sau de la windows parerea mea e sa instalezi windows 8 si daca nu merge intreaba de unde l-ai lua sper sa te ajute.