| maximusrodica a întrebat:

Nu stiu ce am facut dar cert este ca mi.au disparut de pe desktop cateva pictograme,am instalat sopcast,dezinstalatat sopcast apoi am instalat tv online apoi dezinstalat, cam asta am facut si m.am trezit fara pictograme,ce pot face sa mi le recuperez?
Mai am o problema nici cum nu pot sa deschid mozila cu google,se deschide mereu cu cool tv, ce sa fac?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ai terminat sistemul de operare. Probabil ceva virus. Teoria e prea lunga sa ti-o scriu de pe telefon. Daca nu te pricepi schimba windows-ul