| kosma2098 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg, ajutati-ma! Nu ma pot hotarî, am de ales intre Samsung galaxy S III si Samsung galaxy S IIII mini. Care ruleaza mai bine jocurile? care le "suporta" mai bine? Am nevoie de jocuri si net big grin... asadar, care e mai bun?

2 răspunsuri:
| Miruna1405 a răspuns:

Pai eu spun ca daca vrei sa te joci s3 are ecranul mai mare si se misca bine oricum. dar s4 mini cred ca are adroidul putin mai mare. Eu te-as sfatui sa iti iei s3 big grin

| kosma2098 explică (pentru Miruna1405):

S4 mini are totusi ram de 1.5 si s3 are doar 1... dar s3 are procesor quad-core de 1.4 si s4 mini are dual-core de 1.7... Sunt confuz laughing