| Barbu_Alex_1990_BOdR a întrebat:

Nu știu ce să aleg dintre a cumpăra Overwatch sau GTA V va rog sa ma ajutați, dau fundă

Răspuns Câştigător
| SantalPorcocale a răspuns:

Overwatch

GTA 5 o ajuns o batjocura.
Ce-i drept ii fun dar numai cu prietenii daca intrati sa va faceti de cap. In rest numa faci bani si iti iei masini/resedinte, that's all.

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Gta 5

| Wr3nch a răspuns:

Mare prostie. Overwatch e super plictisitor dupa 2 zile. Povestea single e cea mai buna din toate de pana acum. Da, GTA online e grindy daca nu bagi bani dar nu poti zice ca e o batjocura.