| deeapanda a întrebat:

Nu stiu ce sa fac am mai multe conturi pe stardoll si unul cu un baiat care e superstar am investit multi bani in jocul asta dar nu stiu de ce nu mai merge sa ma autentific imi zice ca numele e gresit dar n-are cum e corect oare sa fie din cauza ca am multe conturi? va rog un sfat ce sa fac poate vi s-a intamplat si voua celui care ma ajuta cu raspuns o sai dau fundita scuzati categoria sad dar sunt disperata crying((

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Daca ai IP dinamik nu conteaza cate conturi ai poti sa ai mii.
Acuma zici ca nu te poti audentifica dar ai pus numele si parola bine.

Daca nu merge audentificare du-te la schimba parola tio shimbi dar macar stii ca merge?
PS:Sa nu ai mai multe conturi ce acelasi email?

| deeapanda explică (pentru Mihail2020):

Da le-am scris corect dar imi zice cai nu-i bine la l; a nume dar sunt 100% sigura ca e corect ce dumnezeu numai stiu sa scriu:]]] parola e buna si nu am niciun cont pe stardoll cu adresa de email nu-s are rostul dar nu stiu dc nu pot sa ma autentific cred ca miau sterscontul doamne oameni nenorociti:[[[

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Eati alt brower poate pe ala merge daca nu merge insemna ca ti-au sters contul pentru ca aveai conturi multiple aceeasti adresa, email etc.
Incearca pe Mozila Firefox sau Google Chrome si daca nu merge nici pe alea sa te audentifici ti-au sters contul.
Incearca sa vezi daca merge daca nu stii raspunsul.

| Deea_DeDe_1995_XmEj a răspuns:

Îmi dai si mie te rog măcar unu