| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de unde se downloadeaza metin2 dinamik client2011 straight face am incercat toate site`urile si mi-au aparut numai porcarii. Nu'mi apare cum apar la altii. Aveti voi idei? Funda +vot. [mersi]

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salutare! Cum spui tu ca "am incercat toate site`urile si mi-au aparut numai porcarii" Ai cautat in toate siteurile >? (Poate) Dar unele lucruri se ascund cateodata chiar sub nasul tau;)
Uite ce ai ratat :
http://www.dinamik.ro/mt2gs/index.php?s=news Intra aici
si ati alegi metoda de downloadare, dupa mine cea mai buna este :www.multiupload.com/EOP2SKKA6Q
Multa Bafta data viitoare!
Daca ti-a placut raspunsul noteaza (Prin funda si Vot :)
Cu stima David