| vladdd16 a întrebat:

Nu vi se pare ca Pes 2012 a copiat mult stilul de joc de la Fifa mie asa mi se pare. E mare diferenta intre Pes 2011 si Pes 2012. Voi ce credeti? happy

2 răspunsuri:
| DarkXMihai a răspuns:

Lool de la 2009 pes-ul a inceput sa bata in gameplay, adica mai mult as juca pes decat fifa. Si ce diferenta vrei sa fie intre 2 jocuri de fotbal? Inafara de grafica gameplay-ul e APROAPE la fel

| RedXxX1 a răspuns:

De unde frate. pes e cu MUULT mai realist decat Fifa. big grinbig grinbig grin