| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare banala.
Am o boxa incorporata in unitate si ma deranjeaza pentru ca functioneaza in acelasi timp cu boxele normale, cum o dezactivez? (pe cea incorporata)

2 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Daca nu gasesti nici o optiune de dezactivare prin control panel, poti deschide unitate si deconecta boxa de la placa de baza - sau la ce e conectata

| hhuusskkyy a răspuns:

Pai poti intreba un adult cum o dezactevezi daca nu coato din priza sau desfa firul nu ma pricep la boxe dar vreau funda... ai face bine sa intrebi un adult