| SunShine11250 a întrebat:

O intrebare in legatura cu lady popular...am vazut undeva. cred ca la regulile jocului. spunea ceva de genu ca daca o lady icalca o regula nu mai poate avea acces la masinile sin joc.intrebarea este:putem avea si masini? si va rog sa nu raspundeti aiurea. adica daca nu jucati si pana acum nu ati auzit de asa ceva nu raspundeti.ca nu are nici un rost

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Buna...vreau sa iti zic ca pe lady popular.ro sunt roxenne0605 iar pe g.rc.ladypopular.com(cel cu 5000 diamante)sunt EliSsE.sti poate ma cunosti! app.eu de 150 si ceva de zile de cand joc nu am auzit de masina! stiu ca s-a propus ideea darvatca nici un rezultat:daca incalci regulile esti banat si atata!

3 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Bună.

În joc nu există maşini.
Dacă încalci regulile, primeşti ban.

Andreea, dacă cei de pe.ro te prind că accesezi.rc, îţi vor da ban şi pe.rc şi pe.ro.
Aşa că... ai grijă.

Pupici. happy

| lavinia_5701 a răspuns:

Buna! joc acest joc de aprox 400 de zile si nu am auzit de nici o masina. daca incalci regulile jocului esti banat permanentbig grin

| OanaDenysa a răspuns:

Joc acest joc de aproximativ 200 zile dar n-am auzit niciodata de masini