| Danyela24 a întrebat:

O intrebare pentru cei care joaca Foopets! A adopta un animal face parte din joc? Sunt curioasa cum e jocul si nu vreau sa fac vreo tampenie. Daca ati putea sa-mi dati si niste sfaturi...

1 răspuns:
| AllmaGirl a răspuns:

Nu poti sa adopti animale, doar sa le cumperi de la membri. De adoptat animalul poti doar cand faci contul. E un joc frumos, ti-o zic sigur. Am fost si eu membra, toti sunt draguti si iti poti face prieteni happy. Dar, fiindca si-au pierdut sponsorii, nu poti juca fara clubfoo, dar asta nu a afectat membrii, acestia care isi cumparau asta si inainte. Deci te costa minim 15 lei per luna jocul