| marius6543 a întrebat:

O sa mai apara jocuri pe PS3? Mi-l-am luat planuindu-mi sa imi iau cand apare Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 fiindca initial era programat sa apara pe Ps4, Xbox one, Ps3 si Xbox 360, pana la urma a aparut doar pe consolele noi (ps 4 si xbox one). Si acum as vrea sa dau la schimb ps3-ul cu cateva jocuri pe un ps4 si NSUNS 4 dar nu sunt sigur daca mai apar altea jocuri pe PS3.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

O să mai apară jocuri pe PS3 până la sfârșitul acestei luni.

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Nu o sa apara foarte multe, si daca apar, o sa apara foarte rar. Toate jocurile recente sunt fixate pentru consolele "Next-Gen" si PC, pentru ca aceste platforme au partiile mai bune si se poate face mai mult pe ele.