| anonim_4396 a întrebat:

Ofer 3$ pe PayPal sau direct in cont bancar pentru cine imi ofera un program sau o modalitate!
Doresc "ceva" care sa dea click peste tot in pagina unui anumit cuvant care il dau eu. De exemplu daca scriu "like", acest program sa dea like peste tot in pagina web deschisa. Ca si cum dau "Ctrl+F", scriu "like" si imi scoate in evidenta toate cuvintele "like", doar ca acest program sa dea si click.

3 răspunsuri:
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Descarca AutoClick

| BlackScorpion2001 a răspuns (pentru BlackScorpion2001):

PS : NU AM NEVOIE DE BANI
Doar ti-am dat un raspuns care sa te ajute
AutoClick este cel mai bun program din categoria dorita de tine

| Anonimul8297 a răspuns (pentru BlackScorpion2001):

Nu ma ajuta de loc, stiam de el, eu caut un program care sa dea click pe toate butoanele din pagina unde gaseste un cuvant cheie care-l dau eu...