| Anonimul8297 a întrebat:

Ofer 5$ pe PayPal sau in cont bancar pentru cine ma ajuta cu un program care:
1.Cauta in pagina(web) cuvantul care-l dau eu(adica fix ce face CTRL+F, le gaseste si le scoate in evidenta)
2. Da click in toate locurile unde gaseste cuvantul.

De exemplu daca eu dau cuvantul "Follow", programul sa dea click pe toate butoanele(adica in toate locurile) pe care scrie "Follow".

1 răspuns:
| mcorvin a răspuns:

Daca nu vrei neaparat sa ti le scoata in evidenta ci doar sa dea click, cred ca te pot ajuta eu