| TudoseStefan a întrebat:

Panglica raspunsului bun! Joc mentin2 mania si am un razboinic si m-am dus in turnul demonilor. La un etaj au aparut sigili vechi. Cum fac sa merg la urmatorul etaj? si ce este un sigiliu? cand m-am apropiat de un sigiliu m-a teleportat dar nu eram in turn eram altundeva.

2 răspunsuri:
| MaXImILiAn32 a răspuns:

Sigilile sunt folosite sa chemi animale de exemplu:sigiliu de tigru sau sigiliu de leu, sigiliu de mistret sunt mai multe

| TudoseStefan explică (pentru MaXImILiAn32):

Ma refer la sigili vecgi care sa afla la etajul 5 din turnul demonilor nu stiu cum sa merg la etajul urmator am vazut ca dispareau si nu stiu de ce