| Kolors a întrebat:

Pe ce butoane trebuie sa apasa ca sa imi apara cate un vehicul in fata in gta san andreas vip http://www.youtube.com/watch?v=AJp4Tt5dUXw cum face cel din videoclip + am vazut ca a luat o noua identitate de fata, cum a facut asta? pe ce buton a apasat?

4 răspunsuri:
| 4n0NlmUs a răspuns:

Http://kat.ph/gta-san-andreas-2013-by-slimthug-t6961936.html dowloand san andreasul asta si iti va merge:)Funda :)?

Răspuns utilizator avertizat
| 4n0NlmUs a răspuns (pentru Kolors):

Scz nu eram atent, trebuie sa aiba un manual cand l-ai descarcat...

Răspuns utilizator avertizat