| CupcakeRawr a întrebat:

Pe facebook exista o aplicatie numita stardoll.Eu am deja cont pe stardoll si nu am stiut ca daca ai deja cont il poti folosi si pe facebook.Eu vreau sa ma deconectez si nu stiu cum! Voi stiti? Dau funda si voot!

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Facebook e diferit de cel oficial...
Stardoll-ul oficial are doar pagina pe facebook...

Un exemplu ca acesta este "Galaxy Life"...
Cel de pe Facebook e diferit de cel de pe alte site-uri

2 răspunsuri:
| Cristian_Miclea_1967 a răspuns:

Dai la setari(in facebook) si gasesti in stanga paginii,, apps''. Click pe apps si dai pe remove app sau pe x-uletzul de langa el. Nici eu nu stiam dar dupa o zi de inspectat facebook-ul, am aflat...laughing

| CupcakeRawr explică (pentru Cristian_Miclea_1967):

Am facut asta deja si e la fel!