| alexy2000 a întrebat:

Pe jocul Miss Popularity(si pe iwin)cum pot sa vorbesc cu celelalte personaje? cine imi poate da si mie informatii despre acest joc?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Deci ` Treaba e ca. Da `winking Dar numai prin mesaje. Dai acolo sus la mesaje scrie acolo Creeaza mesaj. Si daii ` tongue si scrii catre domnisoara ( cu cine vrei tu sa vorbesti ) si ii scrii mesaje... Dar daca vorbiti prin mesaje`iti creste iq si treci lvl mai mare big grin Sper ca te-am ajutat... Bye!