| CeaMaiDulce a întrebat:

Pe metin2 mondial vreau sa stiu unde cresc cel mai bine. Unde, intre levelele si la ce monstri? Dau funda+vot!

3 răspunsuri:
| astic1 a răspuns:

Poi ce lvl ai?

| astic1 a răspuns:

Eo am avut lvl 129 si am avut cap de rechin +2 king 4 she coif, papuci, bratara si colier toate +2 de lvl 129 numai ca s-au inchis serverele fun si ultra fun si mi-a dat ban!

| CeaMaiDulce explică:

Mentionez ca am level 75 deocamdata, daca mi-ati spune pana la level 90 ar fi de ajuns, ca dupa level 90 stiu unde sa cresc. Unde sa cresc intre levelele 75-90?