| Decebalul a întrebat:

Pe Metin2Mage ce trebuie sa scrie pe iteme la razboinic,sura, ninja si saman ca sa fiu bun?
Funda!
P.S.- Spune-ti-mi la fiecare in parte.

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Pui pe toate itemele (in afara de armura si de cele care nu se poate) demi-human (semi-om, de preferat sa pui maxim). Pe toate itemele mai este important critica si patrunzatoare (maxim). Dupa aceea iti mai trebuie otrava (poison) pe doua iteme. Sa ai imun la necunostinta pe scut. Si ultimul bonus este HP (ca sa poti bate si rezista mai mult). Acum daca esti ninja, trebuie sa ai sus si jos DEX. Daca esti sura trebuie sa ai INT (nu full). Daca esti saman trebuie sa ai INT (full). Si daca esti war trebuie sa ai agilitate (STR), da nu chiar mare nevoie, da baga daca iti cade.