| Nightcore4Team a întrebat:

Pe metin2ro la batrana mi-a zis ca am noroc normal sa-mi fac fms + 5 cu 30 cu bless sau sa mai astept? merita?

Răspuns Câştigător
| kyuby19 a răspuns:

Tot ce spune femeia batrana nu este adevarat, nu crede ce spune ea...sau vraja karma sau mai stiu eu ce.Incearca sa il faci nu ai nimic de pierdut +ca bless-urile de la lvl 50 iti pica din mobi daca fms-ul are pietre bune incearca sa il plusezi cu bless daca nu are strange si i-a unu +9 parerea mea este sa il vinzi mai strangi si iti iei direct+9 cine stie cate bless-uri poti baga in fms ala+daca nu are pietre cat te costa sa pui pe el mob si fatala+4. cate o sa iti sparga... bft si succes.