| akex a întrebat:

Pe Metin2Steel cum se face rost de armuri cum ar fi Rinocer, Fantoma, Platina, etc. sau arme cum ar fi Mba, Hiperbola, etc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule armurile alea le faci de ex din otel pose din pose king din king furtuna... si tot asa si la arme la fel dar incearca sa evoluezi si Manie+ 9 ca dupa aia cand ai evoluat-o la sfarsit e Ucigator de orci cel mai bun apoi evoluezi otravita Funda pls

| GameMaster1 a răspuns:

Mai omule. Platina,mba,rinocer, fantoma, Hiperbola, sulita, rapide, etc. Ele nu se pot evolua! Pentru ele se doneaza bancar! Nu pot fi evoluate sau altceva!