| Kanato a întrebat:

Pe OurWorld, cum poti intr-un crew sa faci stele pentru. elevator? Daca vreti cautati-ma ma cheama DELETTE.

2 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Nici eu nu prea am inteles cum sa faci stele in crew ...Trebuie sa cheltui foarte multi gems ...Si o sa ai stele mai multe. Daca vrei sa ai 5 stele trebuie sa fi resident, sau sa cumperi gems happy

Add:ChocoChannel, lvl 87[in cresterelove struck ]

Pa, pa happy

| AndreeaM1 a răspuns:

Buna. E foarte simlu laughing Trebuie sa inviti membrii cu stele si gemsii cresc. dupa faci rost de cadouri si etc. Stelele le faci cand devii reziden/club zoe. Le mai poti face bineinteles si uitandu-te la videouri care ofera gems.