| Goomi a întrebat:

Pe ourworld cum se pot schimba coins in gems? Funda
Si ar mai exista o metoda de a face gems mai repede?(fara coduri folosind alta metoda?)

Răspuns Câştigător
| Diana2121 a răspuns:

Buna nu se pot schimba coins in gems..si dai la setarile utilizatorului apoi activeaza adresa primesti 10 gems. si mai da la ia mai multi gems la ia mai multe gratis si activezi si pe facebook astfel o sa ai 20 de gems.big grin. apoi uite-te la videocipurile pe care ti le da uneori..ca iti da cate 1 gems sau cate 3