| Jigsaw a întrebat:

Pe scurt, mi-am curatat PC-ul de praf, inauntrul carcasei.Mergea bine, YouTube-ul pe 1080p fullscreen etc. Dupa ce i-am pus carcasa inapoi, a inceput sa sacadeze un ultimu' hal.Am reinstalat windows-ul, am formatat ambele partitii, habar n-am care e problema.

1 răspuns:
| username a răspuns:

Temperatura. Cat a stat cu carcasa deschisa mai circula aerul.
Foloseste AIDA64 si verifica temperatura. Vara, daca temperatura sare de 55 de grade in idle e grav.
Carcasa ta are ventilatoare?