| DirtyDerulo a întrebat:

Pe sims cum pot sa ies din casa sa merg in oras?

funda

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

In Sims 1 si 2 nu poti, dar daca ai Sims 3, pur si simplu, dai click unde vrei sa mergi.

| DirtyDerulo explică (pentru iulianr):

Si daca am sims 2pets ce pot sa fac? si ai sa imi dai niste coduri pentru sims 2 pets pentru banidaca ai imi zicisi cum le bag?

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Cand esti in joc, apasa CTRL + SHIFT + C, apoi tasteaza "motherlode" (fara ghilimele). Acest cod iti adauga 50.000 $.

Daca vrei alte coduri, intra aici: http://www.cheatcc.com/pc/sims2petscheatscodes.html#.UCgAOfYf430