| IIIx333III a întrebat:

Pe siteul sims2 exista niste obiecte de downloadat. Atunci cand vreau sa downloadez un obiect, dupa ce imi fac cont, imi spune sa ma inregistrez. Am sims original, deci nu este nici o problema cu asta. Dar imi spune sa pun un cod, si eu chiar nu stiu despre ce cod este vorba. Unde l-as putea gasi? As vrea niste raspunsuri concrete. Cel care functioneaza primeste funda. Mersi mult!

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey, site-ul acela este cel original asa ca nu ai sanse sa downloadezi de acolo fara sa platesti. daca vrei stiu eu cateva site-uri de scos haine si chestii pentru sims 2. anuntama daca vrei sa ti le dau. big grin