| AleXa1997 a întrebat:

Pentru cei ca joaca The Mighty Quest For Epic Loot : Am lvl 5 (La Caracter) iar la castel am lvl 2. Am pus creaturi. Exista o limita de ele si am atins-o. Cum pot sa mai pun monstrii si capcane? Funda! Stiu ca trebuie de upgradezi masinaria aia cu sticla. Dar daca nu am monstrii si capcane? Nu pot sa fac lvl 5 la castel ca sa o upgradez. Funda

1 răspuns:
| Adelin_Alexa_1999 a răspuns:

Upgradezi diamantul ala din camera unde sunt comori laughing