| oODonViperOo a întrebat:

Pentru cei care joaca BarnBuddy, nu stiti de ce nu imi apare sarcina noua? Am facut sarcina cu "Palmolino Horse" si nu mi-a dat alta sarcina. Daca aveti cea mai mica idee nu ezitati sa o spuneti.Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Sarcinile nu se dau zilnic.De regula cand termina un grup mai mare din jucatori atunci adauga alte sarcini.

| oODonViperOo explică (pentru petre059):

Da dar colegii mei primesc sarcina automat, cum au terminat sarcina respectiva le da alta, nici macar nu trebuie sa dea reload la joc...

| petre059 a răspuns (pentru oODonViperOo):

Nu stiu atunci.