| cocaina a întrebat:

Pentru cei care joaca city ville pe facebook, ajutati-ma si pe mine cu o misiune.

Click on 10 hearts in your neighbors` cities :

Visit City Sam to help you progress on this task

Chiar nu imi dau seama ce trebuie sa fac...
dau funda...pentru cel care stiehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu joc City Ville pe facebook, nu cum ai scris tu, dar ma rog toata lumea mai greseste! laughing

Asa, trebuie sa vizitezi orasele vecinilor tai, si orasullui Sam(cea care a creat jocul, trebuie sa o ai la prieteni) si sa colectezi bani de la case, ori de la magazine, pana primesti 10 inimi rosi!

Simplu...Bafta!

Pa,pa.

1 răspuns:
| cocaina explică:

Am scris cum se aude:p.chiar nu am gresitlaughing)

da... si apropo de asta. am dat si la case si la magazin. pff. si nimic.sad

tu ce nivel esti?:d